Meble kuchenne

Firma STOL-WIR posiada w swojej ofercie szeroką gamę materiałów, dzieki którym bedą mieli Państwo mozliwość stworzenia swojej wymażonej kuchni. Nasi klienci mogą wybierać z surowców takich jak : laminat , mdf pokryty lakierem , mdf pokryty akrylem , płyt meblowych , płyt fornirowanych , litego drewna , szkła oraz akcesoriów meblarskich takich firm jak Blum , Grass , Hafele,  GTV , Peka , Rejs. Dzięki wieloletniej praktyce w renomowanej fabryce mebli w działach technologicznym i produkcyjnym uzyskaliśmy potrzebną wiedzę jak i umiejętności które to pozwalają nam i gwarantują Państwu fachowe wykonanie zlecenia i długotrwałą satysfakcję z użytkowania wyrobu.
 

Meble Kuchenne Jelenia Góra.

 

Wybór mebli kuchennych jest decyzją na lata. Dla wielu osób kuchnia to najważniejsze pomieszczenie w domu czy mieszkaniu, takie, w którym gromadzą się członkowie rodziny, aby wspólnie gotować, jeść czy po prostu spędzać czas. Dlatego też należy zadbać o to, aby meble kuchenne pozwoliły stworzyć w tym miejscu sprzyjającą atmosferę, ale nie wolno zapominać, że muszą być one przede wszystkim funkcjonalne. Specjalizujemy się w wykonywaniu mebli kuchennych na wymiar i posiadamy bogate doświadczenie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom kompleksowe rozwiązania. Starannie wyselekcjonowane materiały wysokiej jakości i kwalifikacje naszych pracowników gwarantują satysfakcjonującą jakość wykonania mebli kuchennych, a także ich trwałość na wiele lat.

Indywidualne podejście do zamówienia

Zdajemy sobie sprawę z tego, że kuchnie mogą być najróżniejsze, dlatego każde zlecenie na wykonanie mebli kuchennych traktujemy indywidualnie, aranżując przestrzeń w taki sposób, aby efekt był optymalny i zgodny z potrzebami zleceniodawców. Koszt wykonania mebli kuchennych na wymiar za każdym razem jest nieco inny i zależy od wielu czynników. Zawsze jednak informujemy na bieżąco o wszystkich kosztach i ewentualnych zmianach. Staramy się dostosować ofertę do możliwości finansowych i oczekiwań klientów. Dlatego też używamy różnorodnych materiałów i posiadamy wiele standardów wykończenia. Meble kuchenne na wymiar są doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy pragną posiadać oryginalne wnętrze, zaprojektowane w zgodzie z osobistymi preferencjami. 

design by : LEMONPIXEL.pl