Meble na wymiar

Oferta firmy STOL-WIR Witold Roczon

Dotyczy kompleksowego wykonania wszelkiego rodzaju mebli począwszy od zaprojektowania skończywszy na dostarczeniu i zamontowaniu gotowego wyrobu.
 

 
Nasze meble projektujemy na profesjonalnym programie PRO 100 z ciągłą aktualizacją bibliotek produktów . Dzięki temu jak też bardzo dobrej wizualizacji mają Państwo po obejrzeniu projektu możliwość wyobrażenia sobie jak będzie w rzeczywistości wyglądało pomieszczenie po zamontowaniu wyrobu.

Do naszych wyrobów stosujemy materiały renomowanych firm co daje nam jak i Państwu gwarancję długotrwałego używania wyrobu
 

 

Zakres świadczonych usług:
 

- projektowanie mebli
- produkcja mebli kuchennych wg projektu
- wykonanie szaf wnękowych w systemach drzwi przesuwanych
- zabudowa garderób i bibliotek
- produkcja mebli łazienkowych wg projektu
- sprzęt AGD każdej firmy w dobrych cenach
- akcesoria do mebli firm : Blum, Hettich, GTV, Rejs, Peka
- transport oraz montaż mebli
- realizację zamówień 2-5 tygodni


Meble na Wymiar Stolwir.

 

Jako firma z doświadczeniem sięgającym 1991 roku, mieliśmy już wiele okazji realizować zamówienia wymagające należytej uwagi i staranności. Przez ten czas doskonaliliśmy warsztat i zwiększaliśmy nasze umiejętności, dzięki czemu teraz możemy zagwarantować najlepszą w regionie jakość wykonania powierzonych nam zadań.

Wyjątkowe meble

Oferujemy kompleksowe podejście do tworzenia mebli na wymiar. Na samym początku, przy użyciu profesjonalnego programu przygotowujemy wizualizację projektu, która pozwoli wyobrazić sobie, jak będzie wyglądała realizacja w rzeczywistości, gdy mebel zostanie już postawiony na wybranym miejscu. W ten sposób nasi klienci mają pełną kontrolę nad powstawaniem wymarzonych mebli na każdym kroku. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważnym elementem wystroju wnętrza są meble na wymiar, dlatego każda decyzja już na etapie projektowania jest zawsze konsultowana ze zleceniodawcami.

Najwyższa jakość surowców

Do produkcji naszych wyrobów wykorzystujemy wyłącznie surowce najwyższej jakości. Zależy nam, aby meble na wymiar wychodzące spod naszych rąk służyły jak najdłużej i były odporne na wszelkie urazy mechaniczne, na które mogą być narażone np. w przypadku remontu mieszkania. Tylko materiały od renomowanych firm mogą nam zagwarantować odpowiednią trwałość mebli. Na tym zależy nam najbardziej, ponieważ chcemy, aby zaprojektowane i wykonane przez nas elementy nie tylko odznaczały się wysokimi walorami estetycznymi, ale również długą żywotnością. Dzięki takiemu podejściu zyskują wszyscy – zarówno my, jak i klienci. Chcemy, aby produkcja mebli na wymiar stawała się coraz popularniejsza, a da się to osiągnąć tylko wytwarzając najlepsze wyroby na rynku.
 
design by : LEMONPIXEL.pl