Parkiety i Cyklinowanie

Oferta firmy STOL-WIR Witold Roczon

 

Dotyczy kompleksowego wykonania renowacji lub montażu podłóg drewnianych. Wykonujemy usługi z drewna krajowego i egzotyczne.Pracujemy najnowocześniejszymi jak i najlepszymi urządzeniami do szlifowania podłóg renomowanych producentów. Nasze urządzenia są co roku serwisowane w autoryzowanym serwisie co daje nam w powiązaniu z wiedzą jak i umiejętnościami gwarancję solidnie wykonanej usługi. Aktualnie w tym roku wymieniliśmy już paroletniego Hummela ( podstawowa szlifierka taśmowa ) na nowego rok produkcji 2017.

Stosujemy wysokiej jakości specjalistyczną chemię budowlaną -lakiery, woski, oleje). Działamy na terenie województwa dolnośląskiego, a także na rynku niemieckim.
Priorytetem firmy jest staranność oraz wysoka jakość świadczonych usług, dlatego wykonane przez nas usługi spełnią Państwa oczekiwania nadając pomieszczeniom niepowtarzalny styl i charakter

 

 

Zakres świadczonych usług:


- usługi cykliniarskie
- renowacje oraz cyklinowanie podłóg drewnianych: deski, parkietu, mozaiki,
- układanie desek, parkietu, mozaiki, innych podłóg drewnianych, paneli
- szlifowanie, cyklinowanie, lakierowanie, parkietów i innych powierzchni drewnianych,
- montaż listew i cokołów przypodłogowych,
- pomiary wilgotności: drewna, podłoża,
- przygotowanie podłoża pod podłogi: wyrównywanie, wzmacnianie,
- renowacja, cyklinowanie schodów, podestów drewnianych,

- układanie deski tarasowej naturalnej i kompozytowej

- renowacja naturalnej deski tarasowej
 

ZOBACZ CENNIK USŁUG PARKIECIARSKICH


Wykończenie mieszkania, jak np. położenie parkietu, należy do bardzo ważnych czynności, które nadają całemu domowi odpowiedniego charakteru i wartości użytkowej. Tutaj szczególną rolę odgrywa wykończenie podłogi.

Najwyższa jakość Parkietów

Nasza firma oferuje wykonanie montażu i renowacji parkietów z drewna w atrakcyjnej cenie. Usługę świadczymy w najszybszym możliwym terminie. Szanujemy czas naszych klientów, dlatego parkiety kładziemy w stosownym dla wykonywanego zadania tempie. Dzięki temu nie trzeba się martwić, że zatrzyma to na dłużej pozostałe prace remontowo-budowlane. Oferowane przez nas układanie parkietów odbywa się zgodnie ze wszystkimi zasadami tej sztuki. Jest to gwarancją dobrze wykonanej pracy, która na pewno spełni wszystkie oczekiwania.

Cyklinowanie parkietu

W kwestii takiej jak cyklinowanie Jelenia Góra będzie dobrym miejscem do rozejrzenia się za podobną usługą. W naszej firmie, oprócz montowania parkietów, podejmujemy się również tej czynności. Polega ona na usunięciu nierówności i wygładzeniu wszelkich rys, a także szlifowaniu podłogi. Dzięki tym wieloetapowym działaniom, parkiety zyskują nie tylko na estetyce, ale również na trwałości. Odpowiednio przygotowane do użytkowania drewniane podłogi w znacznym stopniu wpływają na komfort korzystania z mieszkania. Wykonanie cyklinowania zdecydowanie polepszy ogólne wrażenie wnętrza całego domu. Aby osiągnąć taki efekt, korzystamy tylko z najlepszych markowych narzędzi, które w żaden sposób nie naruszają parkietu.

design by : LEMONPIXEL.pl