Szafy na wymiar

Doskonałe wykorzystanie przestrzeni, indywidualny projekt dostosowany do Pańsywa potrzeb oraz pełna funkcjonalność to największe zalety szaf na wymiar – z nami jest to mozliwe.
Jeśli posiadacie Państwo w domu garderobę i nie wiecie jak zagospodarować jej przestrzeń , skontaktujcie się z nami. Oferujemy garderoby otwarte oraz przysłonięte drzwiami.
Oferujemy rużnego typu regały na książki oraz biblioteczki i inne nietypowe meble na wymiar.

Uwzlędniając Państwa indywidualne potrzeby, projektujemy wyroby , uwgledniając dostepny metraż w przeznaczonym do tego miejscu.
W zalezności od głebokosci wneki, stosujemy systemy przesuwne ( Indeco i Sevroll ) lub tradycyjnie otwierane.
Używane materiały konstrukcyjne i drzwiowe to : płyta wiórowa , MDF lakierowane, MDF akryl, lacobell, lustra, szkło.
Akcesoria to : wszelkiego rodzaju półki, drążki na ubrania ( tradycyjne, pantograf, wysówane ), kosze wysówne, systemy metalowe ( np.Elfa ).

Szafy na wymiar Jelenia Góra - Stolwir.

 

Zamówienie odpowiedniej szafy na wymiar w Jeleniej Górze nie będzie stanowić żadnego problemu. Nasza firma od wielu lat realizuje takie zlecenia. Potrafimy wykonać każdy projekt podesłany przez klienta, a także zaproponować własne rozwiązania. Oferujemy wszystkie usługi związane z meblami do przechowywania ubrań i innych rzeczy.

Montowanie garderoby

Montując garderoby, kierujemy się zasadą, że najważniejsza jest ich trwałość i estetyka. Stabilność i umocowanie szaf osiągamy przy wykorzystaniu fachowych narzędzi do montażu. Profesjonalną usługę wspiera długoletnie doświadczenie naszych pracowników oraz znajomość produkcji niezbędnych elementów. Szafy przesuwne wychodzące spod naszych rąk spełniają wszystkie wymagania i standardy. Już na etapie ich projektowania, a potem także podczas realizacji, wsłuchujemy się w głos naszych klientów. Dzięki temu mamy pewność, że nasza praca będzie satysfakcjonująca dla obu stron.

Wybór najlepszego rozwiązania

Wybór garderoby na wymiar niesie za sobą wiele zalet – m.in. można samodzielnie zdecydować o jej parametrach i wyglądzie. To wygodny sposób dla osób, które szukają niecodziennych rozwiązań. Dzięki nim wszystkie szafy będą odpowiednio dopasowane do stylu całego mieszkania i mogą oddawać charakter mieszkających w nim osób. W tym celu sprawdzi się zarówno szafa przesuwna, jak i wnękowa.
design by : LEMONPIXEL.pl